TOIDUTALUMATUSE TESTIMINE JA AINEVAHETUSE ANALÜÜSID

TOIDUTALUMATUSE TESTID

Toidutalumatuse testimine ja ainevahetuse analüüsid – Analüüside andmise palume eelnevalt kokku leppida meiliaadressil stelior@stelior.ee või telefonil
+372 5336 3472. Seejärel saadame Teile saatekirja ja prooviandmise juhendi.

Alltoodud hinnad sisaldavad käibemaksu ja toitumisnõustaja konsultatsiooni.

Testi sisu täpsustamaks kirjuta palun aadressil stelior@stelior.ee

Talumatuse hindamise aluseks on patsiendi leukotsüütide kontakt reaktiividega (testitavate toiduainete valgud) ja reaktsiooni jälgimine mikroskoobi all. Testi abil saab selgitada välja toiduained, mida inimese immuunsüsteem ei talu. Nende vältimise või mõõduka tarbimise abil on võimalik oluliselt oma tervist parandada ja elukvaliteeti tõsta. Testi võib teha erinevate tervisprobleemide korral: nahahaigused, ülekaalulisus, südame-veresoonkonna haigused, allergilised seisundid, seedehäired, krooniline väsimus jne. Testis tuuakse välja kolm erinevat talumatuse astet ja arvestatakse ka risttalumatust, mis võib esineda samasse toidugruppi või taime perekonda kuuluvate toiduainete suhtes. Konsultatsioonil antakse kaasa lubatud toiduainete nimekirjad ja risttalumatusi tekitavate toiduainete tabelid.


Käesolev tsütoktoksiline test on mitte konventsionaalne analüüs, mis kuulub täiendmeditsiini valdkonda. Tegemist on kvalitatiivse toiduainete talumatust näitava analüüsiga, mille tulemusi tuleb kindlasti võrrelda kliiniste sümptomitega. Toitumise muudatusi ei tohi alustada enne spetsialistiga konsulteerimist.

Toiduainete talumatuse kitid pärinevad Itaalia firmalt Antigenia 

Vereproov.

Vastused saabuvad nädala jooksul.

TOIDUTALUMATUSE TESTIMINE JA AINEVAHETUSE ANALÜÜSID

TOITUMISTALUMATUSE TESTID

MUUD ANALÜÜSID

Analüüse teostab:

Centro medico e laboratorio NAMIP srls

Adresse : Via Ugo La Malfa, 14G Palazzino c – 92100 Agrigento (AG) – ITALIE

 

Laboratoire Berthet

686 Route de Bonneville

74970 MARIGNIER

France

Tel : + 33 04 50 34 02 35