Stelior Eesti

MTÜ Stelior Eesti pakub ...

Stelior Eesti on mittetulundusühing, mis pakub koostöös Genfi rahvusvahelise ainevahetus- ja käitumishäirete uurimis- ja teabekeskusega Stelior kaasaegseid analüüse ainevahetushäirete väljaselgitamiseks ja toitumisnõustamist vastavalt individuaalsele vajadusele. Steliori tütarühingud tegutsevad lisaks Eestile ja Šveitsile ka Prantsusmaal, Argentiinas, Hispaanias ja Itaalias. Oma tegevuses toetutakse ühingu eestvedaja Elke Arodi poolt välja töötatud meetodile ja Steliori Teadlaste Kolleegiumi uurimustöödele. Kolleegiumi rahvusvahelisse koosseisu kuuluvate teadlastega on võimalik tutvuda siin.

Toitumisnõustamist erinevate haiguste ja toiduainete talumatuse korral
erinevaid analüüse ainevahetushäirete väljaselgitamiseks
tuge toidumuutuste läbiviimisel, võimalust osaleda vastavates tugigruppides ja erinevatel üritustel (kokanduskursused, loengud, toidulisandite tutvustused jne)
informatsiooni rahvusvahelistest erialakoolitustest ja konverentsidest nii meditsiinipersonalile kui ka kõikidele teistele selle valdkonnaga seotud isikutele

Delta-6-Desaturase Plus meetod

Rahvusvahelise ühingu Stelior eestvedaja Elke Arodi välja töötatud meetod Delta-6-Desaturase Plus on abiks paljude erinevate haiguslike seisundite puhul ja kuulub täiendmeditsiini valdkonda. Peaaegu iga haiguse puhul on võimalik toitumise abil ravi tõhustada ning paljudel juhtudel täiesti terveneda ja ravimite tarbimisest vabaneda. Kuid igasuguse toitumismuutuse aluseks peavad olema kaasaegsed ja usaldusväärsed analüüsid.

Esialgu loodi meetod vastamaks autismi plahvatuslikule kasvule, kuid peagi tuldi abi otsima ka hüperaktiivsete, tähelepanu-, agressiivsus- ja käitumishäiretega ning õpiraskustega lastele. Tänaseks on meetodi kasutamine oluliselt laienenud ning saavutatud positiivseid tulemusi ka degeneratiivsete haiguste (Alzheimeri tõbi, sclerosis multiplex, kasvajad), epilepsia, nahaprobleemide (allergilised seisundid, psoriaas, dermatiit, akne jms), liigeseprobleemide (artroos, artriit, reuma) ja erinevate seedehäirete korral. Meie poole võib pöörduda ka üle- või alakaalulisuse ning söömishäirete puhul.

Mõned tooted mida meilt osta saate.